گفتار هفته
خانه / اخبار / محفل انس با قرآن بزرگداشت شهدای مقاومت سرداران شهید حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس

محفل انس با قرآن بزرگداشت شهدای مقاومت سرداران شهید حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس

جلسه انس با قرآن بزرگداشت شهدای مقاومت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس در موقوفه مدرسه علمیه جعفریه  علیه السلام برگزار گردید.در این مراسم حدود 250 نفر از اساتید و طلاب علاقه مند در آن حضور داشتند .

این مراسم با قرائت  چند تن از قاریان ممتاز حوزه علمیه خراسان آغازشد.

حضرت آیت الله محمد هادی عبدخدائی نماینده محترم مشهد در مجلس خبرگان رهبری در این مجلس به بیان اهمیت انس و توجه بیشتر طلاب به قرآن ومعارف آن اشاره و راه جوابگویی طلاب به شبهات  جامعه را آشنائی کامل با قرآن  دانستند.

ایشان در ادامه با اشاره به شخصیت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ایشان را تربیت یافته مکتب امام خمینی قدس سره دانسته و فرمودند:این شهید بزرگوار باعث زنده شدن جامعه شدند بطوریکه تمامی افراد در سطوح و طیف ها  و گروه های مختلف در مراسم تشییع این شهید بزرگوار حاضر شدند وباعث بوجود آمدن موجی عظیم در جهان شدند.

حضرت آیه الله عبدخدائی فرمودند:یکی از خدمات انقلاب ما بیداری جهان اسلام بود و امام خمینی قدس سره با تغییر فرمول های سیاسی باعث سرنگونی رژیم منحوس پهلوی  و از بین رفتن سلطه دولت های غربی و بیداری جهان اسلام شد وشهید سلیمانی را یکی از خدمتگذاران به این هدف معرفی  کردند.

ذکر مصیبت و صرف شام پایان بخش این مراسم بود.

36714_4_Origin36714_2_Origin     photo_۲۰۲۰-۰۱-۰۶_۲۲-۳۲-۱۱36714_7_Origin36714_11_Origin36714_16_Origin   photo_2020-01-20_07-46-5836714_21_Originphoto_۲۰۲۰-۰۱-۰۶_۲۲-۳۲-۲۸

پاسخ دهید